Başlat

Bize iletişim bilgilerinizi bırakın,
sizi arayıp detaylıca KOOPERA’yı anlatalım!

KOOPERA; Yaşayacağınız lokasyona, yaşayacağınız eve, birlikte yaşamak istediğiniz komşularınıza sizin karar verdiğiniz yeni nesil, şeffaf konut edinme modelidir. Koopera `da tüm maliyetlere bütçeniz doğrultusunda siz karar verirsiniz.

KOOPERA ;Konut edinmede, gerçek yatırımcısı olan ortağının çıkarlarına odaklanır. Arada herhangi bir geliştirici yoktur.

KOOPERA ; Ülkemizdeki en iyi yapı malzemeleri üreticilerini bir araya getiren Akkon A.Ş sayesinde aracısız Fabrikadan-Halka yapı üretim sistemidir. Koopera; talep tarafını kendi içinde, arz tarafını kendi içinde organize eder.

KOOPERA ; Senede 10.000 konut kapasiteye sahip yapı üreticilerinin gücünü, kullanıcıları ile buluşturur (ne kadar çok talep o kadar uygun maliyet, ne kadar çok kullanıcı o kadar büyük satın alma gücü)

KOOPERA ; Gelişmiş ülkelerin ve birlikte hareket edebilme kültürüne sahip toplumların en çok tercih ettiği sistemlerden biri olan kooperatif ilkeleri ile hareket eder. Tüm aracıları ortadan kaldırarak gerçek maliyetler ile sahip olmayı teşvik eder.

KOOPERA ; İşlerin düzenli ve kanunlara uygun olarak yönetilmesi, ortakların haklarının korunabilmesi ve tüm paydaşlar arası ilişkilerin yönetilmesi için 1163 sayılı Kooperatifçilik kanunu ile yapılanır.

ÜLKEMİZDE KONUT FİYATLARI
AŞAĞIDAKİ FORMÜL İLE OLUŞMAKTADIR;

Arsa Maliyeti + İnşaat Maliyeti + Geliştirici Kârı = Konut Bedeli

KOOPERA ARACILIĞIYLA KONUT BEDELLERİ İSE;
Arsa Maliyeti + İnşaat Maliyeti = Koopera Konut Bedeli
Arada geliştiricinin bulunmaması Koopera Konut Bedellerinin, minimum % 40 daha uygun olmasına olanak vermektedir.

KOOPERA

NEDİR ?

Koopera; birlikte hareket etmenin gücünden doğan yeni nesil konut edinme modelidir. Bugünkü tüm konut edinme sistemlerindeki gibi gayrimenkul geliştiricilerinin değil, bir araya gelmiş ihtiyaç sahiplerinin faydalarına odaklanmıştır.

Koopera, geliştirici kazanımlarını; gerçekten yatırımı yapana, yani bir araya gelmiş, güç birliği yapmış ortaklarına veren dürüst, şeffaf, denetlenebilir bir harekettir.

Detaylı Bilgi